Kiderült, miért szakadhatott félbe az Etyek-Sárszentmihály mérkőzés

Mutatjuk a részleteket.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Megye II-es Észak csoportban az Etyek-Sárszentmihály bajnoki mérkőzés 2-1-es sárszentmihályi vezetésnél félbeszakadt a második féldiőben.

Egy olvasónktól kaptuk az információt, amely szerint 2-1-es sárszentmihályi vezetésnél a játékvezető az 54. percben befújt egy erősen véleményezhető tizenegyest. Olvasónk szerint kétszer is újrarúgatta a játékvezető azt annak ellenére, hogy szerinte mind a két alkalommal szabályosan végezték azt el. Mivel helyszíni tudósítónk nem volt Etyeken, így a büntetők szabályosságát nem tudjuk ezt sem megerősíteni, sem cáfolni.

A büntetőt mindkét alkalommal kivédte az Etyek kapusa. A játékvezető harmadjára is újrarúgatta volna a 11-est, ám az etyekiek ekkor úgy döntöttek az olvasó szerint, hogy félreállnak, hogy elvégezzék a büntetőt a sárszentmihályiak. A játékvezető 3-4 perc szünet után félbeszakította a mérkőzést. Olvasónk szerint egyeztetés nem történt ezt megelőzően.