Folytatta remek tavaszi szereplését a Dinnyés!

A nézők egy pillanatig sem unatkozhattak legutóbb Dinnyésen, ahol a hazai csapat lehengerőlen kezdett, majd kissé visszább kapcsolt a Lovasberény ellen, de végül begyűjtötte a három pontot.

Kétség kívül a Dinnyés volt a Lovasberény elleni találkozó esélyese, habár Paudicsék ősszel a vártnál jobban megizzasztották Kovács András tanítványait. Egyik oldalon sem volt túl bő a keret, a vendéglátónál kényszerű okok miatt mezőnyjátékos állt a kapuban, vendégek pedig éppen 11 emberrel tudtak kiállni.

A hazaiak már az ötödik percben előnybe kerültek: Borbély adott középre, labdájába Paudics Péter lépett bele, tette mindezt oly szerencsétleneül, hogy a labda saját kapujában kötött ki, 1-0. A huszadik percben a Tóth kaparta ki a gesztenyét Pintér számára, aki ziccerben nem hibázott, 2-0. A 35. percben az íménti assziszt jegyzője ragasztott jó 20 méterről nagy gólt a jobb felsőbe, 3-0. A szünet előtt egy egyéni hibát kihasználva Szőke szerzett labdát a dinnyési tizenhatos előterében, és értékesítette az ölébe hulló lehetőséget, 3-1.

A pihenő során úgy tűnt, mintha fejben az öltözőben maradt volna a Dinnyés, a Lovasberény Kiss M. éles szögből leadott hosszú sarkos lövésével egy gólra zárkózott, 3-2. A hazaiak sok elpuskázott lehetőség után végül Motel góljával ismét megnyugtató előnyre tettek szert, 4-2. A hajrában már nem változott az eredmény, a dinnyésiek saját maguknak tették nehézzé ennek a három pontnak a begyűjtését.

Dinnyés - Lovasberény

kép 1 / 9

Dinnyés – Lovasberény 4-2 (3-1)
Dinnyés, vezette: Orosz Gábor

Dinnyés: Sági – Kovács T., Hajdú, Becséri, Csicsári – Motel, Borbély, Pomázy (Berényi 46.), Mészáros – Pintér, Tóth B. Vezetőedző: Kovács András
Lovasberény: Kiss B. – Hollósi D., Juhász, Szőke, Griger, Koncz, Schneider, Paudics P., Hollósi, Kiss M., Paudics G.

Gól: Paudics (5., öngól), Pintér (20.), Tóth (35.), Motel (68.) illetve: Szőke (45.), Kiss M. (49.)