Emberhátrányban nyert a Pusztavám

A pusztavámiak 10 emberrel vitték be a győztes találatot Fehérvárcsurgó hálójába.

A Fehérvárcsurgó trénere így írt:

“Nehéz értékelni ezt a mérkőzést.  Ha a védekezésünkre gondolok, akkor nem rossz, hiszen ellenfelünknek nem volt tiszta helyzete, mégis rossz, mert így is kikaptunk.

Ha a támadó játékunkra, akkor a helyzetek kialakításáig kiváló, viszont a befejezések nem sikerültek. Az átmenetek is jók voltak, gyorsan tudtunk támadásba lendülni, és lekontrázni sem tudtak minket egy-egy labdavesztésünk után.

Min múlott mégis a vereség?

Szerintem amelyik csapat sima 5-0 helyett kikap 1 góllal, az meg is érdemli, főleg, hogy 20 percet emberelőnyben tölthetett, ugyanis a mérkőzés 71. percében a földön fekvő támadónkat ellenfele nekifutásból szándékosan fejbe rúgta – nem a labdával. Dominiket agyrázkódás gyanújával lecseréltük.

Ellenfelünknek (a ketrecharcost kivéve) gratulálok, külön kiemelve Kiss Viktor kapusteljesítményét!

A csapatomnak pedig innen is a szívére helyezem: örülök a remek játéknak, de a győzelmet minden esetben előnyben részesítem.”