Bezerédi triplájára nem volt válasza a Bodajknak

Meglepően simán nyert a Sárbogárd.

Szombaton egyetlen mérkőzést rendeztek Fejér megye első osztályában. Az újonc Bodajk a közvetlen élmezőnyt üldöző Sárbogárdot fogadta.

A találkozón sokáig nem született gól, ám a szünet előtti 5 percben Bezerédi kétszer is megzörgette a bodajkiak hálóját.

A második félidő közepén jött az újabb Bezerédi-találat, amivel már 0-3 volt az állás a bogárdiak javára. A hajrában Kókány is betalált, így alakult ki a 0-4-es végeredmény.

A Sárbogárd feljött a dobogó 3. helyére 16 ponttal, a pedig Bodajk 9 ponttal a tabella 11. helyén áll. A vasárnapi mérkőzésektől függően ezek a helyezések természetesen változhatnak.

Bodajk – Sárbogárd 0-4 (0-2)
Bodajk, vezette: Wittner József

Bodajk: Nagy M. – Orosz, Bregócs, Gergő, Tetzl, Kovács T. D. (Bélik), Dreska (Fülöp), Kővári (Kovács J.), Joó, Klein (Prill), Gulyás (Füri).
Sárbogárd: Matócza – Kindl, Paget, Gulyás-Kovács (Horváth Zs.), Kókány, Luczek (Nagy Á.), Bezerédi (Gyuricza), Majláth, Gráczer G. (Buzás), Gráczer B. (Demeter), Rodenbücher T.

Gól: Bezerédi (40., 43., 66.), Kókány (88.)