Bajnok a Pázmánd!

A pázmándiak jobb gólkülönbségüknek köszönhetően előzték meg riválisukat, a Dinnyés csapatát.

A Pázmánd abban a tudatban fogadta a Dinnyés együttesét a Megye III-as Észak csoport záró fordulójában, hogy amennyiben nem kap ki kihívójától, a Dinnyéstől, akkor bajnok lesz.

A találkozó elején ennek ellenére a pázmándiak domináltak, előbb fertályórát követően Jung, majd a félidő derekán Varga talált be. A dinnyésiek azonban nem adták fel, három perccel a második pázmándi gólt követően Veress szépített.

A szünet után sokáig nem születettgól, majd 10 perccel a lefújás előtt a dinnyési Pintér egalizált! A hajrá így rendkívül izgalmas lett, a Dinnyés számára egy gólra volt szükség a bajnoki címhez. Újabb találat azonban nem született, így aranyérmes a Pázmánd!

A Pázmánd és a Dinnyés egyaránt 50-50 ponttal zárta a szezont, 16-16 győzelemmel. A pázmándiak gólkülönbsége +77, míg a dinnyésieké +42, és ez az, ami rangsorol, bár igaz, az egymás elleni eredmény tekintetében a Dinnyés szerepelt jobban.

Pázmánd – Dinnyés 2-2 (2-1)
Gól: Jung (15.), Varga (25.) illetve: Veress (28.), Pintér (80.)