Bajnok a Bicske II. csapata! VIDEÓN az ünneplés!

Megalakulását követően azonnal megnyerte csoportját a Bicske második számú együttese.

Egy fordulóval a bajnokság vége előtt esélye nyílt a Bicske II. csapatának arra, hogy bebiztosítsa elsőségét a Megye III-as Észak Felnőtt csoportban. Ehhez a tabella kilencedik helyén szerénykedő Vértesacsa otthonában kellett pontot szereznie Nagy Károlyéknak.

A mérkőzés a papírformának megfelelően alakult. A Bicske II. már a 11. percben megszerezte a vezetést Pásztor révén, majd két percre rá Buda is betalált. Pásztor újabb gólja a félidő derekán már el is döntötte a pontok sorsát, de azért a szünet előtt Kovács még lőtt kettőt, így 0-5 volt az állás a szünetben.

A folytatásban Kovács ismét beköszönt, klasszikus mesterhármast ért így el. A pontot az i-r Oláh gólja tette fel, így 0-7 lett a végeredmény.

Az Always Green Megyei III. osztály 2018/2019 szezon bajnoka a Bicskei TC II.

Közzétette: Bicskei TC II. – 2019. május 12., vasárnap

A Bicske II. győzelmével behozhatatlan előnyre tett szert a Velence II. eredményétől függetlenül. Mellesleg a Velence II. nem tudott nyerni a Tordas II. ellen, így a tópartiak elvesztették második helyüket is, a Dinnyés beelőzte őket.

Vértesacsa – Bicske II. 0-7 (0-5)
Vértesacsa, vezette: Kovács László

Vértesacsa: Tánczos – Köleséri, Szabó G., Pernyész, Kalocsa, Gyenge, Cser, Deák, Kalocsa, Hollósi, Hideg.
Bicske II.: Zabos – Bélik, Márton, Vincze, Sebján (Máté 46.), Glück, Pásztor (Jakab 46.), Kovács Z. (Dobi 59.), Nitti (Szoldáth 46.), Buda (Oláh 59.), Grünfelder.

Gól: Pásztor (11., 21.), Buda (13.), Kovács Z. (27., 43., 52.), Oláh (85.)