Alba Liga: A Fortuna 17, a Csel-Szi 14 gólt szerzett

Fejér megye, Kispályás bajnokság

A Bádogos 12 gólt vágott újonc ellenfelének.

Alba Liga Alap A csoport, 4. forduló

A Bádogos zsinórban negyedik meccsét is megnyerte, az újonc Alba-Csavar kapujába egy tucat alkalommal talált be, Király Bence egymaga öt gólt vállalt. Nyert a Sárépszer is, ők fél tucatnyi góllal megelégedtek a Szfinx ellen.

Kutyaütők – Prémium Kincsesbánya 1-3
M7 Bistro – Blackout 1-1
Szfinx Autósiskola – Sárépszer Kft. 1-6
Alba-Csavar – Bádogos 1-12
Öreg Sam – Mancz FC 4-4

Alba Liga Alap B csoport, 4. forduló

A Masterplast kétszer annyi gólt lőtt, mint ellenfele, a Kontrák, s feketehegyi riválisával karöltve vezeti a tabellát, amely a Mástésztát hagyta helyben. A Ság és a Szépluck nem bírt egymással, míg a Triád játék nélkül gyűjtötte be a pontokat a Kritikán Aluliak ellen. 13 gólos meccsen nyert a Farkas Falka.

Kritikán Aluliak – Triád FC 0-5
Masterplast – Kontrák 6-3
Mástészta – Expanzió-Blackhill 0-8
Plár Kft. – Farkas Falka 5-8
Ság Építő – FC Szépluck 2-2

Alba Liga III/a. csoport, 4. forduló

A Vérnarancs simán verte a Dinnyést, a Pizzafaló Pizzéria megáljt parancsolt az ezidáig veretlen Árpád DSE számára. Kiütéssel nyert a Fortuna a Mote együttesét, a 17 fortunás gólból Balla Tamás és Fodor Máté Oszkár is 6-6 találatot jegyzett.

Fortuna FC – Mote 17-2
Pizzafaló Pizzéria – Árpád DSE 6-2
Vérnarancs – Dinnyés 4-0
Futball Huligánok – SHS Group 2-5

Alba Liga III/b. csoport, 4. forduló

Az Emerson harmadik meccsét is megnyerte, a vártál kisebb különbséggel. A Csel-Szi megsemmisítő vereséget mért a J-19 Söröző együttesére, Lascsik Mátyás 4 gólt vállalt a 14-ből.

J-19 Söröző – FC Csel-Szi 0-14
Fehérvárcsurgó – Zulu 0-3
Luxina – Plastobo 1-7
Emerson – Tekergők 2-0

Alba Liga III/c. csoport, 4. forduló

E csoportban mindn meccset december közepére halasztottak a negyedik játékhétről, mivel ünnepnapra esett volna a forduló.