Alba Liga: A Bádogos ellen ki sem álltak, a Zulu és a Vérnarancs is hibátlan

Így festenek az egyes csoportok az ötödik játékhét után.

Alba Liga Alap A csoport, 5. forduló

A Kutyaütők gyakorlatilag végig vezetett és nyert az Öreg Sam ellen. Az Alba Pragmatika fordulatos, rendkívül izgalmas mérkőzésen győzte le a kisfaludiakat. Ezt kihasználva a Sárépszer hetet számolt az M7 Bistro csapatára, így feljött a második helyre. A Szfinx nem állt ki a Bádogos ellen.

Alba Liga Alap B csoport, 5. forduló

Az éllovas Vizi Iroda Kft. heroikus harjával győzte le a Sóstó CF csapatát így továbbra is veretlenül áll a tabella élén. Immáron dobogós a Szépluck, mely a duplázó Jakab vezérletével verte a későn eszmélő Kontrák együttesét. Az eddig botladozó feketehegyiek a mesterhármasig jutó Szöllősi hathatós közreműködésével meggyőző fölénnyel verte az MDesign-Zamárdi PSE együttesét.

Alba Liga III/a. csoport, 5. forduló

A Zulu őrzi makulátlan mérlegét, pedig a Futball Huligánok megráncigálta az oroszlán bajszát: a listavezető csak a találkozó végén tudta bebiztosítani győzelmét. Az L.S.E. és az Iurdica rangadója döntetlennel zárult, utóbbi csapat játékosa, Tombor triplázott. Az El Trógersz Nardai duplájának köszönhetően kétszer is vezetett, mégis kikapott attól az SHS Grouptól, melynek színeiben Halenár mesterhármast jegyzett. A MOTE simán verte az FC Reed alakulatát a duplázó Szlabon vezérletével.

Alba Liga III/b. csoport, 5. forduló

A Vérnarancs Balogh góljával verte a Wolvernemtom együttesét s ezzel hibátlan. Az FC Csel-Szi meglepetésre nem bírt azzal a Tekergőkel, amely az utolsó 17 percet emberhátrányban játszotta le, mégis tudott egyenlíteni. A Kincsesbánya korán előnybe került, ám a második félidőben a New Dream Team fordítani tudott Géri duplája révén.

Alba Liga III/c. csoport, 5. forduló

A Kutyütők második számú csapata hibátlan mérlegén nem esett csorba, 14-ig jutott az éllovas a Kalafa ellen. Szőke 4, Mong és Egri 3-3 találatot jegyezett. A csoportban a Fortuna a második, mely kiegyenlített találkozót követően jól hajrázott és végül nagy különbséggel nyert a Haverock ellen. A Győztes Gólig minimális különbséggel de két vállra fektette a La Familia alakulatát, így a dobogóról várhatja a folytatást.

Haverock FC – Fortuna FC 2-6
La Familia – Győztes Gólig 2-3
Kutyaütők II. – Kalafa 14-1