7 játékost igazolt a Bicske!

Fejér megye, Fejér Megye I

Az NB II-es Siófoktól érkezett Nagy Dániel.

A Bicske blogja így tudósított:

Akár egy júniusi osztályozó párosítása is lehet a szombaton lejátszott idénynyitó edzőmérkőzés, amelyen a fejér megyei I. osztályú bajnokságot 6 ponttal vezető Bicskei TC az Aczél Zoltán által dirigált Dabas-Gyón FC-t fogadta. Ez utóbbi gárda a Pest megyei I. osztályt 7 pontos előnnyel vezeti, így remek csatára volt kilátás és végül reményeink be is igazolódtak. Jó iramú, küzdelmes találkozón a hazai csapat egy góllal bizonyult jobbnak.

A BTC I. félidei összeállítása: Zelizi – Solt, Sötét, Szekeres, Spánitz (próbajátékos) – Lak, Nagy, Valentics – Tornyai, Móri, Varga. A II. félidőben: Peinlich D. – Bélik, Glück, Molnár, Madarász – Cserkuti, Harangozó, Veres – Varga, Rigó, Peinlich Sz. A vezetést a 35. percben Móri szerezte meg egy kiugrás utáni ziccer magabiztos értékesítésével (1-0), majd a 75. percben Peinlich Sz. közelről vágott a hálóba egy jobb oldali beadást (2-0). A dabasi Csák a 86. percben tizenegyesből szépített (2-1).

Aktív volt a BTC a téli átigazolási időszakban, amelyben a következő játékosok távoztak a keretből: Köntös Dániel (visszavonult), Burucz Barna (?), Katona Lajos (Főnix), Klinger János (?), Pump Szabolcs (?).