13-at rámolt a Perkáta a Sárszentágota hálójába! VIDEÓ!

Fejér megye, Fejér Megye II

A 34 esztendős Özsah Ufuk egymaga 7-szer mattolta a Sárszentágota védelmét.

A Sárszentágota tudósítója így fogalmazott:

“Az SSK csapata vasárnap idegenben lépett pályára, méghozzá a megye II. déli csoportot vezető Perkáta otthonában.

A mérkőzés előtt, mindenki tisztában volt azzal, hogy nem lesz egyszerű helytállni és óriási csoda lenne az idegenbeli pont rablás.

A csapat időben megérkezett, a hangulat jó, töretlen jókedv mindenki arcán! Viszont a kezdő sípszó után, a komplett csapat az öltözőben maradt, a hazaiak azt csinálták amihez csak kedvük volt a pályán. A félidő elején 3 amatőr hibát kihasználva könyörtenül berámoltak perceken belül 3 gólt az ágotai kapuba. Megbeszéltük, tudtuk jól, hogy egy ilyen szinten focizó brigád nem fog kesztyűs kézzel bánni velünk, amit lehet kihasználnak, nekünk esnek. Nem volt ez a pályán sem meglepetés, mi mégis meglepődve, remegő lábbal kergettük a labdát. Rövid passzok, lassú motiválatlan játék, erőltetett foci jellemezte az egész derbit részünkről. A Perkáta pedig minden nagyobb erőfeszítés nélkül rongyolt át az ágotai csapaton. Az első félidőben még Kovács Krisztián forgatta meg azért 1-2 alkalommal a hazai védelmet, de gól sajnos nem született a részünkről.

A második játékrészben a hazaiak megérezték a vérszagot és nem álltak meg, sőt, igazi közönségbarát gólparádét rendeztek a kilátogatóknak. A publikum örült, a Perkáta osztálykülönbséggel vezetett, játszott, míg a vendégeknek semmi nem jött össze ezen a napon.

Hajtottunk, küzdöttünk, de fejben voltak bajok és ezen a szinten ez egyik csapat ellen sem elfogadható, nemhogy az első helyezett otthonában!
13-0 lett a vége, abszolút megérdemelten kérdés nélkül hozták a perkátai játékosok a fordulót, megjegyezném Golenya még ezek mellett is hatalmas bravúrokat mutatott be, ha ő nincs észnél a ketrecben, ez még ennél is nagyobb vereség lett volna!

Összegezve Gratulálunk a Perkáta csapatának, sportszerű mérkőzést játszottunk! Nem volt kérdés, hogy ki az esélyesebb, de azért ekkora különbségre és könnyed játékra ők sem számítottak. Mi pedig azzal a tudattal megyünk tovább, hogy az elsődleges cél, szempont, hogy bent maradjunk és a pontokat nem a dobogós csapatoktól kell “elvárni”, hogy leadják, hanem a körülöttünk lévő ellenfelek ellen kell hozni a kötelezőt, és ha ez meglesz, sikerül biztonságos helyezést elérnünk akkor erre a meccsre senki sem fog emlékezni. Bár ezt a mentálist már most lehet törölni a fejekből…

Ettől függetlenül maradt a jókedv, nem törte meg a csapatot ez a nagy pofon és megyünk tovább! A cél adott!

Vasárnap 15:00-kor Nagykarácsonyt fogadjuk hazai pályán, igazi kiesési rangadónak nézünk elébe!”

Perkáta – Sárszentágota 13-0 (6-0)
Perkáta, vezette: Krajcsovics Adrián

Perkáta: Kovács Á. – Reith (Cislo 58.), Kápolnási (Galkó 77.), Vincze (Pap N. 53.), Tóth A., Sőregi, Papp A. (Simon 65.), Gászler, Tayfun (Palkovics 27.), Klein, Özsah.
Sárszentágota: Golenya – Knapp, Virág, Kovács K., Hajdinger (Nagy M. 76.), Ludányi, Hufnágel (Böröndi 79.), Reichard, Bognár, Barabás, Kiss.

Gól: Özsah (8., 33., 35., 50., 54., 69., 76.), Tóth A. (12., 49.), Reith (31.), Sőregi (51.), Kápolnási (64.), Palkovics (89.)

Forrás: Sárszentágotai SK (Facebook) / Perkátai SE (Facebook) / GasziSportVideo