Téli Műfüves Bajnokság: Véget értek a csoportmérkőzések

Egyéb

A Pátka volt játékos-edzője nyerte meg a rangadót a Bodajk számára

Mivel az utolsó fordulóra volt, amelyik csapat nem állt ki, így a végeredmény ezek fényében még változhat ezen csoportokban.

Csákvár A csoport, 3. forduló

2019. február 9. szombat 9:00
Szár – Bicske II. 6-0

Csákvár B csoport, 3. forduló

2019. február 9. szombat 12:00
Velence II. – Alcsútdoboz 1-1

2019. február 10. vasárnap 12:00
Csákvár A – Csabdi 5-0

Dunaújváros Stadion A csoport, 3. forduló

2019. február 10. vasárnap 10:00
Mezőfalva – Alap 9-0

2019. február 10. vasárnap 12:00
Besnyő-Iváncsa II. – Lajoskomárom 6-3

Dunaújváros Stadion B csoport, 3. forduló

2019. február 10. vasárnap 14:00
Baracs – Kulcs 3-1

2019. február 10. vasárnap 16:00
DPASE U-19 – Nagykarácsony 17-1

Dunaújváros Radar A csoport, 3. forduló

2019. február 9. szombat 11:00
Sárbogárd – DUFK 8-2

2019. február 10. vasárnap 16:00
Vajta – Előszállás 3-0

Dunaújváros Radar B csoport, 3. forduló

2019. február 9. szombat 13:00
Perkáta – Sárbogárd II. 4-2

Gárdony A csoport, 3. forduló

2019. február 10. vasárnap 9:00
Zichyújfalu – Velence 1-7

2019. február 10. vasárnap 11:00
Szabadegyháza – Gárdony 0-6

Gárdony B csoport, 3. forduló

2019. február 9. szombat 9:00
Sárosd – Szabadbattyán elmaradt

2019. február 9. szombat 11:00
Seregélyes – Pusztaszabolcs 2-10

Főnix Park A csoport, 3. forduló

2019. február 10. vasárnap 10:00
Főnix – Sárszentágota elmaradt

2019. február 10. vasárnap 16:00
LMSK – Csór 1-6

Főnix Park B csoport, 3. forduló

2019. február 10. vasárnap 10:00
Aba – Főnix-Gold U-19 1-2

2019. február 10. vasárnap 14:00
Enying – Kőszárhegy 5-1

Martonvásár A csoport, 3. forduló

2019. február 9. szombat 10:00
Martonvásár – Gyúró 6-1

2019. február 10. vasárnap 12:00
Kápolnásnyék – Ráckeresztúr 3-0

Martonvásár B csoport, 3. forduló

2019. február 9. szombat 12:00
Vál – Martonvásár Mustang 4-1

2019. február 10. vasárnap 10:00
Tordas – Etyek 8-2

Mór A csoport, 3. forduló

2019. február 10. vasárnap 10:00
Bakonycsernye – Pákozd 9-2

2019. február 10. vasárnap 12:00
Fehérvárcsurgó – Iszkaszentgyörgy 7-1

Mór B csoport, 3. forduló

2019. február 10. vasárnap 14:00
Bodajk – Pátka 3-1

2019. február 10. vasárnap 16:00
Mór II. – Videoton Baráti Kör 6-0

 Címlapfotó: Martonvásári Sport Klub Facebook

Vélemény, hozzászólás?