Kihirdették a Fair Play-verseny végeredményét
A móriak és a pákozdiak is négy kiírásban értek oda dobogós helyre.
Megtekinthető a Fejér Vármegyei Igazgatóság weboldalán, hogy milyen helyen végeztek a csapatok az egyes bajnokságokban a Fair Play-versenyben. Érdekesség, hogy a tavalyi évben a móriak és a pákozdiak csapatai hasonlóan jól szerepeltek ebben a tekintetben.
Jó látni, hogy a listán vegyes a kép, vannak remek helyezést elérő csapatok az élmezőnyből és az alsóházi együttesek közül is. Erre remek példa a vármegyei első osztályú felnőtt bajnokság, ahol a Főnix és a Mór a pontvadászatban is dobogós helyekért csatázott és a Fair Play listán is jól szerepelt. A Mezőfalva pedig annak ellenére, hogy ebben az idényben szerény teljesítményt nyújtott, nem durvasággal igyekezett kompenzálni.
Így szerepeltek a felnőtt férfi csapatok ebben az idényben a Fair Play rangsorban:
Vármegyei I.
- Főnix
- Mezőfalva
- Mór
Vármegyei II. Észak
- Mór II.
- Pátka
- Etyek
Vármegyei II. Dél
- Baracs
- Nagyvenyim
- Polgárdi
Vármegyei III. Észak
- Lovasberény
- Mány II.-Csabdi
- Csókakő
Vármegyei III. Dél
- Sárbogárd
- Tác-Csősz
- Cece
Vármegyei III. Kelet
- Pázmánd-Kápolnásnyék
- Tordas-Gyúró
- Zichyújfalu
Nyitókép: Pixabay