Vármegye II: 11-et vágtak a csernyeiek, hátrányból győztek a felcsútiak

Háromszor vezetett, mégsem nyert a Seregélyes a szombati játéknapon.

Vármegyei II. osztály Észak Felnőtt 26. forduló

Fordulatos mérkőzésen diadalmaskodott a Puskás Akadémia III. Tóth Gábor 30. percben szerzett gólját követően percekkel később öngólt vétettek a felcsútiak, majd Feka Márk József találatával már a Mány-Csabdi csapatánál volt az előny.

A második játékrészben bő húsz percen át nem született gól. Ekkor kétperces rövidzárlat keletkezett a Mány-Csabdi védelmében, amiből két gólt szereztek a felcsútiak: Peringer Marcell és Kalucza Bence volt eredményes. A hajrában az eredmény nem változott, nyert az ezüstérmes.

A bajnok Bakonycsernye magabiztosan verte a Pákozd együttesét. Csányi Roland 8 perc alatt duplázott, ekkor már sejteni lesz, hogy gólokból nem lesz hiány.

A szünetben 4-0 volt a csernyeiek előnye, akik végül 11 találatig meg sem álltak. Ki kell emelni, hogy a pákozdiak sportszerűen végigjátszották a meccset annak ellenére, hogy ezen a napon nem volt esélyük még a szoros eredmény elérésére sem.

Vármegyei II. osztály Dél Felnőtt 26. forduló

A Seregélyes háromszor vezetett a Sárszentmihály otthonában, mégsem tudott nyerni. A mihályiak mindhárom alkalommal egyenlíteni tudtak. Tornyai Tamás egy duplával vette ki a részét a pontszerzésből.

Sárszentmihály – Seregélyes 3-3 (2-2)