Sorsdöntő meccsre készül a Bicske Tatabányán!

NB III

A kezdőcsapatok már ismertek, Móri ezúttal is csere.

A Bicske blogja így írt:

“Csodálatos futballhangulatot varázsolt elmúlt vasárnap a kilátogató mintegy 1.200 néző a bicskei Kerecsendi Kiss Márton utcai stadionba. Az NB III-ért vívott osztályozó első felvonásán nem született döntés, ám a hangulat és a magyarországi futballpályákon még NB I-es pályákon is ritka tömeg fergeteges atmoszféra minden résztvevő számára maradandó élmény. A két csapat túl tudott lépni azon a sokkon, hogy a sorsolás kegyéből 6 megyei bajnok a strandról vagy a tengerpartról figyeli az eredményeket, miközben ők játékra kényszerülnek az óriási hőségben június közepén. A 0-0-ás bicskei mérkőzésen a második félidőre magára talált a fiatal bányászcsapat, azonban a nagyobb helyzetek Tornyai lesgólja és Móri utolsó perces kihagyott ziccerének formájában a hazaiak előtt adódtak.

A védelmek jelesre vizsgáztak és minden bizonnyal a visszavágó kulcskérdése is az lesz, hogy ki talál be előbb. P. Nagy László és Vukmir Dragan vezető edzőknek is muszáj valami taktikai fegyvert bevetni szombaton, hiszen a két gárda alaposan felmérhette egymást az odavágón. A bicskeiek esélyét növeli, hogy 1-1, 2-2 vagy 3-3 esetén is ők a feljutók, tehát a Tatabányának mindenképpen győznie kell, mert 0-0-ra játszani nagyon kockázatos dolog. Utóbbi esetben pedig következik a kétszer 15 perces hosszabbítás, amennyiben itt sem születik gól, akkor tizenegyesrúgások döntenek. Az pedig idegőrlő “mulatság” lesz a várhatóan több ezer fős publikumnak.”