Megszakad a szív: 5-0-ra nyert az Iváncsa a szezonzárón, de…

NB III

Az iváncsaiak megsemmisítő verést mértek a Gárdonyra, ám nem volt a saját kezükben a sorsuk.

Az Iváncsa KSE a második helyről várta az NB III. Dél-Nyugati csoportjának szezonzáróját. Nem volt a csapat kezében a sorsa a feljutást illetően, hiszen arra lett volna szükség, hogy az éllovas Szentlőrinc pontokat hullajtson Mohácson.

Az iváncsaiaknak csak egy győzelemmel volt sansza az aranyéremre. Ennek szellemében a gárda már az első félidőben megszerezte a vezetést a Gárdony ellen Kovács Sándor Dávid találatával. Csakhogy a párhuzamosan futó meccsen a Szentlőrinc előnybe került Csörgő Raul találatával.

A szünet után hamarosan Bányai Péter, majd Kercsó Bence István is betalált, így már 3-0 volt az eredmény az Iváncsa javára. A hajrában Törőcsik Péter Tibor valamint Székely Benedek is megzörgette a hálót.

Csakhogy Mohácson hiába maradt szoros az eredmény, gólt nem szerzett a a hazai csapat. A bajnokságot így a Szentlőrinc nyerte, amely egyetlen ponttal múlta felül az Iváncsa együttesét.