Magyar Kupa: NB III-as csapat lesz a Ferencváros ellenfele, ismert az összes párosítás

Magyar foci

Könnyen lehet, hogy a Fehérvár FC csapatának lesz a legnehezebb dolga a Fejér vármegyei együttesek közül.

Az Iváncsa a Bólyi SE, az Ercsi Kinizsi SE majd a Tiszakécskei LC búcsúztatása után a vármegye egyes Tarpa együttesével fog megmérkőzni. A Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei csapat büntetőkkel győzte le az első körben a Nagyecsed RSE együttesét, majd rendes játékidőben ütötte el a továbbjutástól a Mátészalkai MTK valamint a Harta SE gárdáját.

A Fehérvár FC a DVTK-val fog összecsapni. A Puskás Akadémia a Tatabánya NB II-es együtteséhez fog látogatni.

A továbbjutás egy mérkőzésen fog eldőlni szokás szerint. Ha egy mérkőzés döntetlennel zárul, akkor nem jut tovább az alacsonyabb osztályú együttes, hanem 2×15 perces hosszabbítást játszanak a csapatok. Amennyiben így sem dől el a mérkőzés, akkor büntetőket rúgnak a felek.

A negyedik forduló mérkőzéseit október 30-án szerdán fogják lebonyolítani.