Vármegye III: Hetet vágott a Dég és a Pusztaszabolcs

A szabolcsiak mind a hét gólját Páhi Zsolt szerezte.

Vármegyei III. osztály Észak Felnőtt 3. forduló

A papírformának megfelelően legyőzte a Mány II.-Csabdi a Pázmánd együttesét. Cserkuti István duplával járult hozzá csapata sikeréhez.

A Kajászó korán megszerezte a vezetést Tordason, de végül hoppon maradt. A triplázó Kondor Zoltán István vezérletével ugyanis a tordasiak nyertek.

Vármegyei III. osztály Nyugat Felnőtt 5. forduló

A Feketehegy-Szárazrét és a Lovasberény mérkőzése elmaradt.

Sor került viszont az Iszka és a Pusztavám rangadójára, ami érdekesen alakult. 1-1-es állásnál, egy perccel a szünet előtt a játékvezető mindkét csapatból kiállított egy játékost, így a második féldiőt 10-10 fővel játszhatták le az együttesek. Az iszkaiak 4-1-re elhúztak a 78. percig, háromgólos előnyükből egyet a lefújásig megőriztek.

A Magyaralmás és a Pátka II. ütközete is izgalmas volt. Az almásiak kétszer is vezettek, azonban a pátkai Csidei Dominik Krisztián ezen a napon feltartóztathatatlan volt, aki mesterhármassal segítette három ponthoz együttesét.

A Csókakő a Söréd otthonából mindhárom pontot elrabolta. A hazaiak kétgólos hátrányt szedtek össze, amiből egyet le tudtak faragni a hajrában, ám egyenlíteni már nem voltak képesek.

Ez az egyik legkiélezettebb vármegye hármas csoport, minő véletlen, éppen az, amelyikben a legtöbb együttes szerepel. Az első négy csapatot mindössze egy pont választja el egymástól.

Vármegyei III. osztály Közép Felnőtt 3. forduló

A Dinnyés hátrányba került a Tác-Csősz ellen, ám még az első félidőben fordítani tudott. A második játékrészben már nem született gól.

A Sárszentágota a triplázó Horváth Albert vezérletével magabiztosan nyert a Káloz ellen. A veterán Kovács Krisztián duplázott a meccsen.

Tóth Vincent Krisztián már a második percben megszerezte a vezetést az LMSK-nak a Kőszárhegy otthonában. A hazaiak azonban még az első félidőben egyenlítettek, majd a második félidőben megfordították a meccset.

Vármegyei III. osztály Kelet Felnőtt 3. forduló

A Besnyő rendkívül magabiztosan fektette két vállra a Kulcs együttesét. Kurucz György és Beri Alexander Ferenc is duplázott a meccsen.

A Szabadegyháza is öt góllal bizonyult jobbnak elenfelénél, a Ráckeresztúrnál. Horváth Tamás három, Horváth Ádám két gólt szerzett.

A Pusztaszabolcs 7-0-s győzelemmel érte el első sikerét a pontvadászatban. Páhi Zsolt szerezte mind a hét találatot, ami megsüvegelendő teljesítmény. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a 35. perctől emberelőnyben futballoztak a szabolcsiak.

Vármegyei III. osztály Dél Felnőtt 3. forduló

Hét gólt hozott a Cece és a Sárbogárd II. rangadója. Az adok-kapokból a bogárdiak jöttek ki jobban.

Megszerezte első győzelmét a bajnokságban a Vajta, méghozzá az Alap ellen. A találkozó egyetlen gólját Balogh Kevin szerezte a 34. percben.

A dégi Kiss Zsolt klasszikus mesterhármast szerzett 48 perc leforgása alatt Nagylókon, innentől pedig már csak formalitás volt a mérkőzés. A dégiek azért rúgtak még négy gólt, a nagylókaik csak szépíteni tudtak két perccel a lefújás előtt.

Cece – Sárbogárd II. 3-4
Vajta – Alap 1-0
Nagylók – Dég 1-7