Vármegye III: Botlott a Tordas és a Dég, rangadót nyert az Ágota Lepsényben

Megszerezte első győzelmét a Tác és a Rácalmás.

Vármegyei III. osztály Észak Felnőtt 6. forduló

Meglepően simán nyert a Mány II.-Csabdi a Tordas otthonában. Radovics Donát Szilárd duplával segítette győzelemhez a csapatát.

A Pázmánd kapott gól nélkül verte az Újbarok együttesét. Mocsári Csongor Lajos nyitotta a gólok sorát az első félidő közepén, amit három továbbit találat követett a pázmándiak részéről a fordulás után.

Vármegyei III. osztály Nyugat Felnőtt 8. forduló

Az Iszkaszentgyörgy a duplázó Balla Tamás vezérletével magabiztosan győzte le a Magyaralmás együttesét. Ez volt az almásiak zsinórbeli negyedik veresége.

A Pusztavám a várakozásoknak megfelelően győzött Csókakőn. Kalányos Richárd két góllal járult hozzá csapata sikeréhez.

A Lovasberény sikerszériája véget ért. A Pátka II. ugyanis 6-5-re megnyerte az újoncok csatáját.

Magyaralmás – Iszkaszentgyörgy 0-5 (0-1)

Vármegyei III. osztály Közép Felnőtt 6. forduló

Hatpontos rangadót nyert a Kőszárhegy, és megerősítette helyét a csoport élén. A kőszárhegyi Pereczes István góljára még válaszolt a dinnyési Székely Jóska, ám a második félidőben Vágner Viktor duplája eldöntötte a meccset.

Rangadót nyert a Sárszentágota Lepsényben. Pedig az LMSK Balázs Ádám góljával hamar előnybe került, ám a szünet előtt Huszár Dávid egyenlített. A folytatásban ismét a lepsényiek harcolták ki a vezetést, ezúttal Pap Máté révén. Az ágotaiak azonban jobban hajráztak, és Pénzes Márk valamint a komoly lepsényi múlttal rendelkező Horváth Albert találataival fordítani tudtak.

A táciak megdöbbentő különbséggel verték a Káloz együttesét, megszerezve első győzelmüket. Szalai István Szebasztián mesterhármast ért el, Katona Tibor pedig duplázott.

Vármegyei III. osztály Kelet Felnőtt 6. forduló

A Pusztaszabolcs meglepően simán győzte le a Besnyőt. Páhi Zsolt két gólt szerzett, a besnyőiek pedig Kurucz György kiállítása miatt az utolsó 25 percet emberhátrányban játszották le.

Megszerezte első győzelmét a Rácalmás, ami a forduló legnagyobb meglepetése. Az eddig nyeretlen almásiak már a hetedik percben hátrányba kerültek a Ráckersztúr ellen, ám a duplázó Horváth Milán Béla vezérletével fordult a kocka a második játékrészben.

A Szabadegyháza magabiztosan nyert a Kulcs ellen. A 18 esztendős Horváth Ádám triplázott a mérkőzésen.

Vármegyei III. osztály Dél Felnőtt 6. forduló

Fordulatos, gólgazdag mérkőzésen nyert a Cece Nagylókon. A cecei Kovács Zoltán korai duplája után még az első félidőben fordítottak a nagylókiak. Kovácsék azonban a második félidőben újult erővel támadtak, Antal kettő, Zoltán egy gólt jegyzett. A hajrában szépítettek a nagylókiak, de egyenlíteni már nem tudtak.

Paprikás hangulatú meccsen remizett egymással a Dég és a Vajta. Két büntetőt is értékesítettek a vajtaiak 11 percen belül, ám a 69. percben már a dégieknél volt az előny. Közben a 65. percben Balogh Kevin kiállítását követően emberelőnybe is került a Dég. Az emberhátrányban futballozó vajtaiak nem adták fel, és Csányi Kálmán Miklós találatával egyenlítettek a hajrában. Percekkel a lefújás előtt a dégiektől kiállították Porvázsnyik Sándor Józsefet, így mindkét gárda 10-10 emberrel fejezte be a rangadót.

A bogárdiak a papírformának megfelelően hozták a kötelezőt az Alap ellen. A Sárbogárd II. az első félidőben eldöntötte a meccset, és kihasználva a Dég botlását jobb gólkülönbségének köszönhetően a csoport élére ugrott.

Nagylók – Cece 4-5 (3-2)
Dég – Vajta 3-3 (1-1)
Sárbogárd II. – Alap 3-0 (3-0)