Vármegye I: vereséggel kezdett az Adony

Fejér megye, Fejér Megye I

Drámai mérkőzésen maradt alul a nyitófordulóban az újonc.

A vármegye kettes déli csoport megnyerését követően az új idényben a vármegyei első osztályban mérettetheti meg magát az Adony. Első mérkőzését az újonc a jelentősen átalakult Martonvásár ellen, hazai pályán játszotta.

Sokáig nem született gól a találkozón, a hajrában azonban felpörögtek az események. A 77. percben kiállították a félidőben csereként pályára lépő adonyi játékost, Bognár Bencét.

Három perc múlva ki is használta az emberelőnyt a vendég gárda. A 80. percben Gál Benedek góljával előnybe került a Martonvásár.

Az adonyiak két percen belül büntetőhöz jutottak. A 11-est Holentoner Edvin váltotta gólra, így máris 1-1 volt az állás.

A végén jött a csattanó. A hosszabbítás negyedik percében Hernádi Ádám Attila mattolta az adonyi védelmet, így bár közel járt a pontszerzéshez az Adony, végül a martonvásáriak örülhettek.

Adony – Martonvásár 1-2 (0-0)
Gól: Holentoner (82., 11-es) illetve: Gál (80.), Hernádi (94.)