18 hónapra eltiltották a Pákozd játékosát

Fejér megye, Fejér Megye II
Twitter
Visit Us
Follow Me

Egy kispályás meccsen történtek miatt kell bűnhődnie.

Közzétették az MLSZ Fejér Vármegyei Igazgatóságának weboldalán a legfrissebb közleményt. A héten egészen megdöbbentő időtartamra tiltottak el egy játékost, nem is akárkit.

Szabó Ferencről, a Pákozd játékosáról van szó, aki egyben a klub elnöke is. A Pákozd-Wonder Boys kispályás mérkőzésen a játékvezető tettleges bántalmazása miatt 18 hónapig játékosként nem vehet részt labdarúgó mérkőzésen. Eltiltása 2025. július 20-án jár le.

Ezen felül minden labdarúgással kapcsolatos sportszakemberi tevékenységtől is eltiltották. E tekintetben még keményebb büntetést kapott, négy évre szól a büntetés, amely 2028. január 20-án jár majd le.

A határozat ellen lehet fellebbezni. Erre 15 napon belül van lehetőség.

Nyitókép: Unsplash

Twitter
Visit Us
Follow Me

Vélemény, hozzászólás?