Pákozd-Mány: Potyogtak a gólok a hajrában!

Gólzáporos meccset játszott a Megye II-es Észak csoportban a Pákozd és a Mány. Az utolsó 22 perc során 6, összességében 9 találat született.

A Pákozd a felsőházból, egész pontosan a 8. helyről várta a 9. fordulóbeli bajnokit, ahol a játéknap előtt a 12. helyen tanyázó Mány együttését látta vendégül. A legutóbbi öt meccsen nyolc pontot begyűjtő pákozdiak tűntek a pillanatnyi forma alapján az eseélyesebbnek, a Mány pedig három mérkőzés óta tartó vereségi szériájának próbált véget vetni.

Bő negyed órányi gólcsend után Pál Zoltán találatával sikerült feltörnie a vendégeknek a pákozdi védelmet. A félidő derekán László egyenlített, ám közvetlenül a szünet előtt ismét előnybe került a Mány, Kun köszönt be. A szünetben 1-2 volt az állás.

A folytatásban sokáig érintetlenek maradtak a hálók, ám a 68. percben hatalmas fordulatot vett a mérkőzés. Schultz révén újfent egyenlített a Pákozd, ám négy perccel később Pál Zoltán, a vendégek játékos-edzője volt eredményes, máris 2-3 volt az eredmény. Hiába vezetett harmadszor is a Mány, a vendégek nem tudták megőrizni előnyüket. A 74. és a 78. perc között Farkas Balázs duplázott, 4-3-ra meglépett a Pákozd. A Mány fellazult védekezésén a végén még Pőcze és Szente is rést talált, így alakult ki a “londoni” 6-3-as végeredmény.

A Pákozd szombat délután Bakonycsernyén lép pályára, a Mány pedig vasárnap Felcsúton vendégszerepel.

Pákozd – Mány-SBS 2012 6-3 (1-2)
Pákozd, vezette: Sülyi János

Pákozd: Zsidó – Majnár, Géri, Pőcze, Schultz, Galambos, Tömör (Szabó S.), László (Németh D.), Orbán (Szente), Csík (Horváth Zs.), Farkas B.
Mány SBS 2012: Sátori – Csitári, Mohácsi (Magony), Kun, Bencze, Pál Z., Jakab, Budai, Apostagi, Schnobl, Méhész.

Gól: László (24.), Schultz (68.), Farkas B. (74., 78.), Pőcze (84.), Szente (90.) illetve: Pál Z. (16., 72.), Kun (43.)