Öngóllal tarkított meccsen nyert a Gyúró Vereben! FOTÓK!

Fejér megye, Fejér Megye III

Szorosnak mondható a Vereb-Pátka II. és a Gyúró találkozójának végeredménye, igaz, a hazaiakat egy ajándék góllal is megtámogatták a gyúróiak.

A pályán nem, csupán a zöldasztalnál szerzett pontot a bajnokságban eddig a Vereb-Pátka II., így a Gyúró egyértelmű esélyesként várta a nyolcadik fordulóbeli összecsapást.

A nyitó találatot Báhidszki Máté jegyezte már kevesebb, mint fertály órát követően. A 28. percben Molnár Károly megszerezte a gyúróiak második gólját is, ekkor úgy tűnt, akár alaposan meg is szórhatja ellenfelét a vendég gárda. Azonban nem így történt, sőt, Rózsa Csaba találatával visszajött a meccsbe a hazai egylet, 1-2 volt az állás. A félidő vége előtt Rácz Csaba góljával 1-3-ra módosult az eredmény.

A szünetben a verebiek az öltözőben ragadtak, amelyet Varga Ádám használt ki, 1-4. Ezt követően egy újabb gyúrói játékos is feliratkozott a gólszerzők listájára, ám Ribi Márk öngólt vétett. Ezzel maradt még halvány esélye a vendéglátónak a pontszerzésre, ám csere nélkül nem tudtak megújulni, és végül maradt a 2-4.

A Vereb-Pátka II. az Etyek otthonában küzdhet első győzelméért a hétvégén, míg a Gyúró az Újbarok alakulatát fogadja majd.

Vereb Pátka II - Gyúró

kép 1 / 15

Vereb-Pátka II. – Gyúró 2-4 (1-3)
Vereb, vezette: Mogyorósi Tibor

Vereb-Pátka II.: Diószegi – Fellegvári, Kőszegi, Papp, Cseke, Galambos, Balázs, Rózsa Cs., Lukács, Csákberényi-Nagy, Rottmann.
Gyúró: Kukucska – Keresztesi, Jámbor, Báhidszki, Puskás, Molnár K., Varga Á. (Boleradszki), Molnár S. (Cziráki), Rácz Cs., Boros P. (Boroczki K.)
Ribi M.

Gól: Rózsa Cs. (31.), Ribi M. (56. öngól) illetve: Báhidszki (12.), Molnár K. (28.), Rácz (37.), Varga Á. (48.)